Menüü

Tunnustamine

Filtreeritud tulemused:

  • Tunnustamine×
Esmaspäev, 16. oktoober 2023

Agentuur jagas parimatele projektitegijatele kuldõunu

Möödunud nädalal leidis Eesti Teaduste Akadeemias aset Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse Agentuuri tunnustussündmus.  Selle käigus said pärjatud Eesti hariduse ja noorte valdkonna silmapaistvamad Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse programmide toetusesaajad ja projektid. Ikka selleks, et tänada selle eest, et haridus- ja noortevaldkond on arenenud ning muutunud rahvusvahelisemaks ja kvaliteetsemaks.

EITA võitjad 2022
Kolmapäev, 17. mai 2023

Euroopa innovaatilise õpetamise auhind ootab kandideerima

2021. aastal loodi Euroopa Komisjoni poolt Erasmus+ programmis osalevate koolide õpetajate töö ja panuse tunnustamiseks ning õpetajakutse väärtustamiseks Euroopa innovaatilise õpetamise auhind (EITA).

Neljapäev, 16. märts 2023

Kutsehariduse õpirände akrediteeringu tunnistused jagatud

15. märtsil andis Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse agentuuri juhataja Rait Toompere Pühajärvel toimunud Eesti Kutseõppe Edendamise Ühingu kevadseminaril “Kutseharidus on tuleviku tegija!” kohal viibinud koolijuhtidele üle Erasmus+ kutsehariduse õpirände akrediteeringu tunnistused.

Projektitegijate kokkutuleku saal
Esmaspäev, 21. november 2022

Projektitegijate kohtumisel jagati kuldmehikesi

19. novembril toimus Tallinnas Rakett69 Teadusstuudios suur projektitegijate kokkutulek, kus osalesid nii noored kui noorsootöötajad, kes on osa võtnud ja ise korraldanud Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse projekte. Õhtu jooksul tunnustati parimaid projekte “Oscariga” ehk väikese kuldmehikesega.