Menüü

Taotlusvoor

Filtreeritud tulemused:

  • Taotlusvoor×
Esmaspäev, 6. juuni 2022

Nordplus programm on taas omadega mäel

Põhja- ja Baltimaade haridusprogrammi Nordplus 2022. aasta taotlusvooru jälgides on rõõm tõdeda, et juba ollakse koroonapandeemia aegsest taotluste arvu langusest üle saanud.

Kolmapäev, 4. mai 2022

Viimane võimalus taotleda Erasmus+ rahastust on oktoobris

Selle aasta viimane Erasmus+ taotlustähtaeg on 4. oktoober kell 13.00.

Kolmapäev, 24. november 2021

Erasmus+ toetab järgmisel aastal 3,9 miljardi euroga õpirännet ning rahvusvahelist koostööd

Täna kuulutas Euroopa Komisjon välja Erasmus+ taotlusvoorud järgmiseks aastaks. Tuleva aasta eelarve on 3,9 miljardit eurot, millest toetatakse peamiselt õpirännet, praktikat, õpipoisiõpet ja rahvusvahelisi koostööprojekte haridus- ja noortevaldkonnas.

Esmaspäev, 14. juuni 2021

Kevadised rahastusvoorud tõid olude kiuste rohkelt taotlejaid

Mitmel moel erakordsetes oludes toimunud esimesed Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse taotlusvoorud on nüüdseks selja taga ning aeg on tibusid lugeda. Uus programmiperiood algas hoogsalt nii haridus- kui noortevallas, kuigi ootuspäraselt laekus sel korral tavalisest vähem projektitaotlusi.

Esmaspäev, 1. veebruar 2021

Aasta esimesed Erasmus+ taotlusvoorud lükkuvad edasi

Euroopa Komisjoni värske info kohaselt lükkuvad aasta esimesed Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse taotlusvoorud edasi. Programmide 2021–2027 eelarved on vastu võetud, kuid programmijuhendid ja tähtajad on veel kinnitamisel. Uued tähtajad avaldatakse esimesel võimalusel Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse agentuuri kodulehel.

Teisipäev, 19. jaanuar 2021

Nordplusi projektitaotluste esitamise tähtaeg on 1. veebruaril 2021

Nüüd on viimane aeg oma organisatsiooni arenguvajadused projektiideeks kokku kirjutada ning leida sarnaste huvide ja eesmärkidega partnerid nii Põhjamaadest kui ka Baltikumist.