Menüü

Taotlusvoor

Filtreeritud tulemused:

  • Taotlusvoor×
Projektide kirjutamine Tallinna teletornis
Reede, 5. mai 2023

Tallinnas toimunud Erasmus+ kontaktseminaril oli suur saak

Kui Eestis sügiseti toimuv digikompetentsidele pühendatud Erasmus+ kontaktseminar on projektimaailmas juba hästi tuntud, siis nüüd sai meie agentuur käe valgeks ka võõrkeeleõpetajatele kontaktseminari korraldades. “Expanding Horizons in Language Learning” tõi 25.-28. aprillil Eestisse 45 keeleõpetajat 15 Euroopa riigist.

Neljapäev, 16. märts 2023

Kutsehariduse õpirände akrediteeringu tunnistused jagatud

15. märtsil andis Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse agentuuri juhataja Rait Toompere Pühajärvel toimunud Eesti Kutseõppe Edendamise Ühingu kevadseminaril “Kutseharidus on tuleviku tegija!” kohal viibinud koolijuhtidele üle Erasmus+ kutsehariduse õpirände akrediteeringu tunnistused.

Teisipäev, 28. veebruar 2023

Erasmus+ koostööprojektide kevadine taotlustähtaeg läheneb

Erasmus+ koostööprojektide taotlustähtaeg jõuab kätte 22. märtsil.
Esita oma taotlus hiljemalt 22.03.2023 kell 13:00!
Kui väikeprojektidel on sügisel (04.10.2023) teine taotlustähtaeg, siis suuremahuliste koostööprojektide tähtaeg on vaid kord aastas.

Akrediteeritud õppeasutuste tunnustamine
Teisipäev, 31. jaanuar 2023

24 uut liikmekaarti Euroopasse on välja jagatud

31. jaanuaril toimus seminar värsketele Erasmus+ õpirände akrediteeringu saanud üld- ja täiskasvanuharidusasutustele.
Õpirände akrediteeringu taotlusvoor leidis aset juba 2022. aasta oktoobris. Seminaril said Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse Agentuuri juhataja Rait Toompere käest pidulikult akrediteerimistunnistuse ning Erasmus+ programmi 35. juubeli auks välja antud meenemündi järgmised asutused:

Esmaspäev, 6. juuni 2022

Nordplus programm on taas omadega mäel

Põhja- ja Baltimaade haridusprogrammi Nordplus 2022. aasta taotlusvooru jälgides on rõõm tõdeda, et juba ollakse koroonapandeemia aegsest taotluste arvu langusest üle saanud.

Kolmapäev, 4. mai 2022

Viimane võimalus taotleda Erasmus+ rahastust on oktoobris

Selle aasta viimane Erasmus+ taotlustähtaeg on 4. oktoober kell 13.00.

Kolmapäev, 24. november 2021

Erasmus+ toetab järgmisel aastal 3,9 miljardi euroga õpirännet ning rahvusvahelist koostööd

Täna kuulutas Euroopa Komisjon välja Erasmus+ taotlusvoorud järgmiseks aastaks. Tuleva aasta eelarve on 3,9 miljardit eurot, millest toetatakse peamiselt õpirännet, praktikat, õpipoisiõpet ja rahvusvahelisi koostööprojekte haridus- ja noortevaldkonnas.

Esmaspäev, 14. juuni 2021

Kevadised rahastusvoorud tõid olude kiuste rohkelt taotlejaid

Mitmel moel erakordsetes oludes toimunud esimesed Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse taotlusvoorud on nüüdseks selja taga ning aeg on tibusid lugeda. Uus programmiperiood algas hoogsalt nii haridus- kui noortevallas, kuigi ootuspäraselt laekus sel korral tavalisest vähem projektitaotlusi.