Menüü

2021-2027 programmiperiood

Filtreeritud tulemused:

  • 2021-2027 programmiperiood×
taotlustähtajad
Kolmapäev, 23. november 2022

Erasmus+ laieneb ka spordivaldkonda

Täna kuulutas Euroopa komisjon välja Erasmus+ programmi 2023. aasta konkursikutse. Tuleva aasta esimese taotlusvooru tähtaeg on õpirändeprojektidele 23. veebruar ning koostööprojektidele 22. märts.

Projektitegijate kokkutuleku saal
Esmaspäev, 21. november 2022

Projektitegijate kohtumisel jagati kuldmehikesi

19. novembril toimus Tallinnas Rakett69 Teadusstuudios suur projektitegijate kokkutulek, kus osalesid nii noored kui noorsootöötajad, kes on osa võtnud ja ise korraldanud Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse projekte. Õhtu jooksul tunnustati parimaid projekte “Oscariga” ehk väikese kuldmehikesega.

Kolmapäev, 19. oktoober 2022

Eksperdid üle Euroopa arutlevad Tallinnas hariduse ja koolituse rolli üle noorsootöö kvaliteedi tagamisel

19.-20. oktoobrini kogunevad noorsootöö praktikud, poliitikakujundajad ja teadlased üle Euroopa Tallinnasse foorumile “Becoming a Youth Worker”, et arutleda hariduse ja koolituse rolli üle noorsootöö kvaliteedi tagamisel.

Reede, 14. oktoober 2022

Tartu VOCO tähistas Erasmus+ sünnipäeva õpirände infopäevaga

Tartu Rakenduslik Kolledž (VOCO) tähistas 13. oktoobril Erasmus+ päevade raames programmi 35. aastapäeva õpirände infoüritusega, kuhu kogunes sadu õpilasi.

Oxfordi ülikool
Kolmapäev, 12. oktoober 2022

Rahvusvaheliste kõrgharidusprojektide lipulaev tuleb rekordilise eelarvega

Ühtse kõrgharidusruumi rajamiseks on Euroopa Komisjon kuulutanud välja neljanda Euroopa ülikoolide algatuse taotlusvooru, mille eelarve tulevaks aastaks on 384 miljonit eurot. Toetust saavad komisjonilt taotleda kõik Eesti kõrgkoolid.

Phil Ball võõrkeeleõpetajatele loengut pidamas
Reede, 30. september 2022

17 riigi võõrkeeleõpetajad Tallinnas koolitumas

26. septembril tähistatakse rahvusvahelist keeltepäeva ning just selle päeva valisime oma esimese rahvusvahelise võõrkeelte teemalise koolituse “Stepping up foreign language learning and teaching” alguspäevaks! Tallinn Ülikooli kogunes 56 võõrkeeleõpetajat, kes pärit 17 erinevast riigist, et vaadata värske pilguga võõrkeelte õpetamisele viimaste aastate jooksul muutunud maailmas. Esitasime küsimuse, kuidas õppijaid kõige paremini õpetada ja toetada muutunud klassiruumis, mis on nüüd muuhulgas mitmekeelne ja mitmekultuuriline ning virtuaaltundide kaudu kolinud ka õppijate kodudesse.

Erasmus+ kontaktseminari päev Protos
Kolmapäev, 21. september 2022

Digikompetentsidele pühendatud Erasmus+ kontaktseminar andis uued koostööpartnerid ja ägedad projektiideed

Tallinnas toimus 13.-16. septembril juba kuuendat korda rahvusvaheline Erasmus+ kontaktseminar „Enhancing Digital Competences in Education and Training“.

Neljapäev, 21. aprill 2022

Tulevased projektipartnerid tulevad lausa koju kätte? Just nii, kui osaled Eestis toimuval Erasmus+ kontaktseminaril!

Kutsume Erasmus+ koostööprojektides osalemisest huvitatud haridusvaldkonna organisatsioone saatma oma esindajaid kontaktseminarile “Enhancing Digital Competences in Education & Training”. Seminar toimub Tallinnas, Tallink Spa & Conference Hotelis 13.-16. septembril.