Menüü

2021-2027 programmiperiood

Filtreeritud tulemused:

  • 2021-2027 programmiperiood×
plant
Reede, 11. august 2023

Nüüd on teada ka koostööprojektide ja üleilmse õpirände toetusesaajad

Uuenenud kaardirakendusse on jõudnud kogu 2023. aasta esimese taotlusvooru tulemused, nüüd on avaldatud ka kõrghariduse üleilmse õpirände ja koostööprojektide tulemused.

Reede, 12. mai 2023

Liikumisaastal Läti moodi

Üks värskemaid tegevusi Erasmus+ programmis on õpirändevõimalus sporditöötajatele.
Erasmus+ spordiprogrammi tutvustuseks korraldatakse sellel aastal üle Euroopa mitu sündmust. Meil õnnestus koos Eesti osalejatega käia Riias temaatilisel seminaril “Erasmus+ promoting physical activity and cooperation in education and training”.

Neljapäev, 16. märts 2023

Kutsehariduse õpirände akrediteeringu tunnistused jagatud

15. märtsil andis Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse agentuuri juhataja Rait Toompere Pühajärvel toimunud Eesti Kutseõppe Edendamise Ühingu kevadseminaril “Kutseharidus on tuleviku tegija!” kohal viibinud koolijuhtidele üle Erasmus+ kutsehariduse õpirände akrediteeringu tunnistused.

Teisipäev, 28. veebruar 2023

Erasmus+ koostööprojektide kevadine taotlustähtaeg läheneb

Erasmus+ koostööprojektide taotlustähtaeg jõuab kätte 22. märtsil.
Esita oma taotlus hiljemalt 22.03.2023 kell 13:00!
Kui väikeprojektidel on sügisel (04.10.2023) teine taotlustähtaeg, siis suuremahuliste koostööprojektide tähtaeg on vaid kord aastas.

rubiks cube
Reede, 10. veebruar 2023

Räägi kaasa õpirände tuleviku osas

Sel nädalal algatas Euroopa komisjon avaliku arutelu õpirände tulevikust. Küsimustiku eesmärk on koguda infot ja mõtteid, mis aitaks kujundada selle aasta lõppu kavandatud poliitilist ettepanekut õpirände kaasavamaks muutmise osas.

Kolmapäev, 4. jaanuar 2023

Liitu Erasmuse uudiskirjaga!

Tahad rahvusvaheliste võimalustega kursis olla? Erasmus+, Euroopa Solidaarsuskorpuse ja meie sõsarprogrammide tähtsaimad teated toob sinuni Erasmuse uudiskiri, mis ilmub üks kord kuus.

taotlustähtajad
Kolmapäev, 23. november 2022

Erasmus+ laieneb ka spordivaldkonda

Täna kuulutas Euroopa komisjon välja Erasmus+ programmi 2023. aasta konkursikutse. Tuleva aasta esimese taotlusvooru tähtaeg on õpirändeprojektidele 23. veebruar ning koostööprojektidele 22. märts.

Projektitegijate kokkutuleku saal
Esmaspäev, 21. november 2022

Projektitegijate kohtumisel jagati kuldmehikesi

19. novembril toimus Tallinnas Rakett69 Teadusstuudios suur projektitegijate kokkutulek, kus osalesid nii noored kui noorsootöötajad, kes on osa võtnud ja ise korraldanud Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse projekte. Õhtu jooksul tunnustati parimaid projekte “Oscariga” ehk väikese kuldmehikesega.