Menüü

2021-2027 programmiperiood

Filtreeritud tulemused:

  • 2021-2027 programmiperiood×
Esmaspäev, 14. juuni 2021

Kevadised rahastusvoorud tõid olude kiuste rohkelt taotlejaid

Mitmel moel erakordsetes oludes toimunud esimesed Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse taotlusvoorud on nüüdseks selja taga ning aeg on tibusid lugeda. Uus programmiperiood algas hoogsalt nii haridus- kui noortevallas, kuigi ootuspäraselt laekus sel korral tavalisest vähem projektitaotlusi.

Reede, 9. aprill 2021

Erasmus+ taotlusvormid on nüüd avatud!

Nüüdsest on avatud Erasmus+ taotlusvormid uue programmiperioodi projektide rahastuseks.

Kolmapäev, 31. märts 2021

Esimene uue Erasmus+ programmi taotlusvoor tuleb juba 11. mail

Äsja vastu võetud Erasmus+ järgmise seitsme aasta programmi esimesed rahastusvoorud jõuavad kätte juba õige pea. Toetust saab taotleda 11. mail ja 20. mail 2021.

Kolmapäev, 31. märts 2021

Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpus alustavad festivaliga

16. aprillil kutsume kõiki e-festivalile, et üheskoos tähistada uut Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse programmiperioodi, mis jääb meiega järgmiseks 7 aastaks.

Esmaspäev, 28. detsember 2020

Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse programmid avavad uusi õpivõimalusi

2021. aastal algab Euroopa Liidu ühe populaarsema ja edukama programmi Erasmus+ uus periood, mille pea kaks korda suurem eelarve toob varasemast oluliselt paremad võimalused nii erinevatele hariduse, noortevaldkonna kui ka spordiprojektidele. Samuti avarduvad õpirände võimalused. Uuendusena loob Euroopa Solidaarsuskorpuse programm vabatahtliku töö võimalusi humanitaarabi vallas.

Kolmapäev, 16. detsember 2020

Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse uued programmiperioodid tulevad veel mahukamad

Euroopa Ülemkogu kinnitas eelmise nädala lõpus Euroopa Liidu pikaajalise eelarve, millega Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse programmid jätkuvad veel mahukamalt ning on rohkem kooskõlas liidu pikaajaliste eesmärkidega. Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse agentuur Eestis on valmis toimetama kasvavate projektimahtudega ning lisanduvate sihtrühmadega.