Menüü

#ErasmusDays#Erasmus-Days

Traditsiooniliselt tähistatakse üle maailma oktoobris Erasmuse päevi. #ErasmusDays raames korraldatakse erinevaid üritusi, näitusi, kohtumisõhtuid jm, et tutvustada õpirändevõimalusi, tehtud projektide tulemusi ja kõiki muid põnevaid võimalusi, mis selle programmiga kaasas käivad.

2022 ürituse kutse 2022 ürituse materjalid

#ErasmusDays 2023

2023. aastal toimub #ErasmusDays tervelt kuuel päeval – 9.-14. oktoobril. 

Julgustame juba varakult mõtlema, millega sel aastal osa võtta ja oma üritused veebikaardil registreerima. Lisainfo ja sündmuse kutse lisanduvad mais.

Kasutage kindlasti ka sotsiaalmeediat (Facebook, Twitter, Instagram, TikTok) ning teemaviidet #ErasmusDays.

#ErasmusDays raames on kõik teemad teretulunud. Soovituslikud teemad on seotud uue Erasmus+ programmi väärtustega, näiteks kaasamine, keskkonnahoid ja jätkusuutlikkus, digipööre ja osalemine demokraatiaprotsessides.

Hankige inspiratsiooni lehelt: https://www.erasmusdays.eu/.  Lisage oma sündmus maailmakaardile!

Mõned ideed ürituste korraldamiseks:

  • Tutvustage projektitulemusi ja viidake oma projektile Erasmus+ projektitulemuste andmebaasist.
  • Programmi vilistlased (koolide koostööprojektides ja noorteprojektides osalenud noored, välispraktikal käinud kutseõppurid, vahetusüliõpilased, vabatahtlikud, koolitustel ja projektides osalenud õpetajad, õppejõud, noorsootöötajad ja teised) ning veel kestvates projektides osalejad on oodatud jagama oma isiklikke õpirände- ja projektikogemusi.
  • Korraldage näitusi, küsitlusi, mälumänge, häkatone, videomänge, taskuhäälinguid, looge oma projekti playlist, vahva video, blogi, Instagram’i/ Facebook’i või YouTube’i live.

ErasmusDays 2022 kujundusmaterjalid

Oma sündmuse tutvustamisel palume kasutada keskselt loodud visuaale ehk #ErasmusDays logo. Lisame võimalusel ka eestikeelseid materjale.