Menüü

Euroopa innovaatilise õpetamise auhind

Filtreeritud tulemused:

  • Euroopa innovaatilise õpetamise auhind×
Teisipäev, 21. november 2023

EITA2023: Euroopa Komisjon pärjab Eesti parimaid haridusprojekte

Sel nädalal sõidavad Brüsselisse Pärnumaa Kutsehariduskeskuse ja Tallinna Suitsupääsupesa Lasteaia esindajad, et saada kätte Euroopa Innovaatilise Õpetamise Auhinnad (EITA-d). Omadele saab reedel kaasa elada veebis, kus auhinnatseremoonia ka üle kantakse.

Teisipäev, 26. september 2023

Kaks Eesti haridusasutust said Euroopa tippude auhinna

Eile tehti avalikuks Euroopa Innovaatilise õpetamise auhindade (EITA) võitjad. Selgi aastal said Eesti haridusasutused üle-Euroopalise tunnustuse osaliseks,  koolieelse lasteasutuse valdkonnas noppis võidu Tallinna Suitsupääsupesa Lasteaed ja kutsehariduses Pärnumaa Kutsehariduskeskus. 

EITA võitjad 2022
Kolmapäev, 17. mai 2023

Euroopa innovaatilise õpetamise auhind ootab kandideerima

2021. aastal loodi Euroopa Komisjoni poolt Erasmus+ programmis osalevate koolide õpetajate töö ja panuse tunnustamiseks ning õpetajakutse väärtustamiseks Euroopa innovaatilise õpetamise auhind (EITA).

Kolmapäev, 26. oktoober 2022

Euroopa innovaatilise õpetamise auhinna võitjad kohtuvad Brüsselis

Euroopa innovaatilise õpetamise auhinnaga tunnustab Euroopa Komisjon Erasmus+ programmis osalevate koolide õpetajate tööd ja panust ning tutvustab uuenduslikke Erasmus+ projekte. Teist korda toimunud konkursi teemad lähtusid sellel aastal Euroopa Komisjoni algatusest “Uus Euroopa Bauhaus”: koos õppimine ning kaasamine, loovuse ja jätkusuutlikkuse edendamine.