Menüü

Postitused

Filtreeritud tulemused:

  • Postitused×
Kolmapäev, 23. november 2022

Üleilmne karjäärikuu pakub rohkelt võimalusi ka Eesti inimestele

8. novembrist kuni 13. detsembrini kestev ülemaailmne karjäärikuu keskendub tõhusate
karjääriteenuste rolli väärtustamisele – inimeste karjääri kujundamise pädevused on vajalikud kõigile inimestele ning haridus- ja tööalaste valikute toetamine vajab professionaalset lähenemist. Ka Eestis on karjäärikuu raames planeeritud rida üritusi.

Esmaspäev, 21. november 2022

Tule meile Erasmus+ spordi koordinaatoriks

Haridus- ja Noorteameti Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse Agentuuri noorteprogrammide keskus ootab tiimiga liituma koordinaatorit, kelle ülesandeks on soodustada spordiorganisatsioonide arengut, vastastikku õppimist ja rahvusvahelist koostööd.

Neljapäev, 10. november 2022

Tule meile õpirändeprojektide vanemspetsialistiks

Sinu tööks Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse agentuuri haridusprogrammide keskuses on õpirändeprojektide koordineerimine ja toetamine üldhariduse valdkonnas.

Mees seisab kaljul
Teisipäev, 8. november 2022

Tule infopäevale – Nordplusil algab uus programmiperiood!

2023. aastal käivitub järgmiseks viieks aastaks Põhja- ja Baltimaade hariduskoostööprogrammi Nordplus uus programmiperiood. Nordplusis saab koostöö teha kõikidel haridusastmetel.

Reede, 4. november 2022

Erasmus+ tuuritab 35. aastapäeva puhul läbi Eesti

Tuhandeid eestlasi maailma viinud ja välismaalasi Eestisse toonud rahvusvahelise haridus- ja noortevaldkonna programmi Erasmus+ loomisest möödub tänavu 35 tegevusrohket aastat. Eestis tähistame seda tähtsat verstaposti tuuriga: viime Erasmuse sinna, kus seda veel ei ole!

Esmaspäev, 31. oktoober 2022

Roberta Neault: Mis tegelikult toimub? Teooria kasutamine kliendi paremaks mõistmiseks

Karjäärispetsialistid aitavad eri kliente mitmesuguste karjääriga seotud muredega. Tavaliselt ei ole neil koos palju aega, seega on oluline saada ja üheskoos välja töötada tegevuskava, mis sisaldab NUTIKAID eesmärke ja järgmisi samme.

Kolmapäev, 26. oktoober 2022

Nancy Arthur: Karjääriteooriate ja -mudelite tundmaõppimine

Minu suhe karjääriteooriate ja -mudelitega on olnud veidi sarnane mu teiste suhetega elus: mõnega on sobivus kohe loomulikult olemas olnud ja ma ei kujutaks ette, et neid mu elus poleks (paljud on pidanud ajaproovile vastu ja tunduvad praegu sama tähendusrikkad kui siis, kui ma nendega esimest korda kokku puutusin); teised jällegi pole nii järjekindlad olnud, ent aeg-ajalt ma siiski külastan neid, et proovida endas huvi äratada.

Esmaspäev, 24. oktoober 2022

Mary McMahon: Kas teooria on karjääri kujundamise praktikas oluline?

Kui õppisin karjääri kujundamise eriala esimesel kursusel, mäletan, et olin hämmingus karjääriteooriate arvust ja varieeruvusest ning kahtlesin nende kasulikkuses. Mind huvitas lihtsalt see, kuidas aidata inimesi õppe- ja tööotsuste tegemisel. Kui olin kursused läbinud ja praktiseerima hakanud, kahtlesin, kas mul oli tõesti vaja karjääriteooriast nii palju teada ja meelde jätta.