Menüü

Postitused

Filtreeritud tulemused:

  • Postitused×
Neljapäev, 1. juuni 2023

Valime taas aasta võõrkeelealast tegu

Sel nädalal avanes taas võimalus esitada taotlus Euroopa Komisjoni ning Haridus- ja Teadusministeeriumi Euroopa keeleõppe tunnuskirja pälvimiseks. Aasta võõrkeelealase teo taotlusi saab esitada 20. juunini.

Kolmapäev, 31. mai 2023

Academia õpiränne on Euroguidance Eesti uhkus ja kvaliteedimärk

Mais võõrustas Eesti Euroguidance’i keskus Academia õpirände raames 15 karjäärivaldkonna praktikut Austriast, Hispaaniast, Hollandist, Küproselt, Prantsusmaalt, Saksamaalt ja Slovakkiast. Tegu oli läbi aegade kõige suurema grupiga, keda Eesti Euroguidance on vastu võtnud.

Teisipäev, 30. mai 2023

Tule meile arengutoe koordinaatoriks

Sinu põhiülesandeks on Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse noortevaldkonna koolitustegevuse koordineerimine, arengutoe teenuste edasiarendamine ning kvaliteedijuhtimine.

Neljapäev, 25. mai 2023

Tule meile turundama! (2 kohta)

Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse agentuuri turundustiim otsib oma sekka kahte uut inimest – turunduskommunikatsiooni ja üritusturunduse spetsialisti!

virmalised
Neljapäev, 18. mai 2023

Aita eesti projektitegijad võidule!

Nordplus Junior valib parimat projekti, mis pärjatakse maineka Aurora auhinnaga. Eesti nomineeris auhinnale Arbu lasteaia kirjutatud projekti „Children health improvement by integrating 5 elements of S. Kneipp philosophy: water, movement, herbs, emotions, healthy diet“.

Projektide kirjutamine Tallinna teletornis
Reede, 5. mai 2023

Tallinnas toimunud Erasmus+ kontaktseminaril oli suur saak

Kui Eestis sügiseti toimuv digikompetentsidele pühendatud Erasmus+ kontaktseminar on projektimaailmas juba hästi tuntud, siis nüüd sai meie agentuur käe valgeks ka võõrkeeleõpetajatele kontaktseminari korraldades. “Expanding Horizons in Language Learning” tõi 25.-28. aprillil Eestisse 45 keeleõpetajat 15 Euroopa riigist.

Reede, 28. aprill 2023

Anna oma fotojäädvustustele uus elu ja hingamine!

Püüa ette kujutada järgmist stsenaariumit: päike paistab, linnulaul paitab kõrvu ning kaunis maastik avaneb su silme ees. Või istud hoopiski Eiffeli torni lähedal ning sööd imemaitsvat croissanti. Ja mida sa siis teed? Sa haarad enda kaamera ja hakkad pildistama.

Kolmapäev, 26. aprill 2023

Muutus algab meist endist ehk Seminaril arutati, kuidas Erasmus+ programm kõikideni viia

Üks Erasmus+ programmi prioriteete on teha programmi võimalused kättesaadavaks kõigile inimestele, olenemata nende võimalikest tõketest. Äkki need ei olegi takistused? Või kui on, siis vahest on võimalik neid ületada? Just see mõte tõi kokku ligi poolsada projektitegijat, kes tahtsid üheskoos arutada, kuidas igaüks Erasmusest osa võtta saaks.