Menüü

Postitused

Filtreeritud tulemused:

  • Postitused×
Kolmapäev, 29. juuni 2022

Selgusid koolid, kes said Erasmus+ esimeses taotlusvoorus õpirände toetust

Selle aasta 23. veebruaril toimunud taotlusvoorus taotleti toetust 87 üld-, kutse- ja alushariduse valdkonna õpirände projektile ja 24 kõrghariduse õpirände projektile.

Esmaspäev, 27. juuni 2022

Kvaliteedimärgiga tunnustatud e-kursus karjäärispetsialistidele alustab taas

Pika ja väsitava koroonaperioodi kaua oodatud lõpu, uuesti kihama löönud õpi- ja töörände ning sõjapõgenike tulva tõttu jõuab Eestisse üha rohkem sisserändajaid. Paljud inimestega töötavad spetsialistid leiavad end seepärast olukorrast, kus sisserändajate õpingute ja töö sujuval korraldusel on üha suurem roll.

Sinu Mõju korraldajad
Reede, 10. juuni 2022

Aasta noorte kaasaja VitaTiim aitab Narvas elavatel venelastel ja ukrainlastel üksteist mõista

Narvas enam kui 14 aastat tegutsenud MTÜ VitaTiim on andnud hindamatu panuse sealse noorsootöö arendamisse ja Ida-Virumaa noorte kaasamisse ning neile tegutsemisruumi- ja vabaduse andmisesse. Nüüd suunab VitaTiim tähelepanu sinna, kus seda eriti vaja on – Ukraina noorte ja laste lõimimisse Eesti ühiskonda.

Reede, 3. juuni 2022

Tule meile turundusspetsialistiks!

Otsime Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse agentuuri turundusspetsialisti, kes mõtleb loovalt ja tegutseb süsteemselt ning kes on andekas kirjutamises, intervjuude tegemises ning inimestega kontakti saavutamises. Kindlasti peab sära silma tooma rahvusvahelise hariduse ja noorsootöö arendamine.

Tallinna Suitsupääsupesa Lasteaia projektimaterjalid
Teisipäev, 31. mai 2022

Projekt tõmbab maja käima

Ühel kaunil soojal kolmapäeval seadis meie agentuuri pisike delegatsioon sammud idüllilise Luite asumi kollase maja suunas. Õide puhkevad puud ja õues tegutsev lambapere ning suur turnimisala jätsid tunde nagu oleksime otse maale vanaema juurde potsatanud. Aga läksime külla hoopis Tallinna Suitsupääsupesa Lasteaiale, kes võitis äsja Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse agentuuri tunnustamisüritusel kuldse digiõuna*.

Kolmapäev, 25. mai 2022

Koostööprojekt kutsehariduses – haruldane nagu lendorav?

Vastus on jah. Ja samal ajal ei. Kutseõppeasutused osalevad väga aktiivselt Erasmus+ koostööprojektides, ent eelistavad osaleda partneri, mitte projekti koordinaatori ehk juhtpartnerina.

Pühapäev, 22. mai 2022

Nordplus toetab Ukraina üliõpilasi

Põhjamaade haridus- ja teadusministrite nõukogu ja selle partnerid Balti riikides muudavad ajutiselt Nordplusi programmi reegleid nii, et edaspidi saaksid selle kaudu oma õpingute jätkamiseks rahalist toetust ka Ukraina tudengid.

Teisipäev, 10. mai 2022

Agentuur tunnustas säravaimaid projektitegijaid

Eilsel Euroopa päeval kogunesid möödunud aasta silmapaistvamate Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse projektide esindajad Tallinnasse, et tähistada üheskoos rahvusvahelist koostööd, kogemuste vahetamist ja Euroopa Liidu väärtusi ning võtta vastu tunnustus olulise panuse eest noorte- ja haridusellu.