Menüü

Uudised

Kolmapäev, 27. juuli 2022

Tule projektikirjutamise laagrisse!

Tahaksid kirjutada mõnda ägedat Erasmus+ või Euroopa Solidaarsuskorpuse noorteprojekti? Või oled juba alustanud, aga lihtsalt natuke hätta jäänud? Kutsume sind projektikirjutamise laagrisse 16.-18. september!

Töökuulutus
Reede, 8. juuli 2022

Tule meile haridusprogrammide keskuse vanemspetsialistiks

Otsime endi sekka Erasmus+ programmi haridusvaldkonna koostööprojektide vanemspetsialisti, kelle töö on koordineerida ja korraldada koostööprojekte, nõustada projektitaotlejaid ning toetusesaajaid ja panustada haridusse rahvusvahelisel tasandil.

Kolmapäev, 29. juuni 2022

Selgusid koolid, kes said Erasmus+ esimeses taotlusvoorus õpirände toetust

Selle aasta 23. veebruaril toimunud taotlusvoorus taotleti toetust 87 üld-, kutse- ja alushariduse valdkonna õpirände projektile ja 24 kõrghariduse õpirände projektile.

Esmaspäev, 27. juuni 2022

Kvaliteedimärgiga tunnustatud e-kursus karjäärispetsialistidele alustab taas

Pika ja väsitava koroonaperioodi kaua oodatud lõpu, uuesti kihama löönud õpi- ja töörände ning sõjapõgenike tulva tõttu jõuab Eestisse üha rohkem sisserändajaid. Paljud inimestega töötavad spetsialistid leiavad end seepärast olukorrast, kus sisserändajate õpingute ja töö sujuval korraldusel on üha suurem roll.

Kolmapäev, 15. juuni 2022

Võõrkeeleõpetaja – septembris ootab Sind Tallinnas rahvusvaheline koolitus!

Tähistamaks Euroopa keeleõppe tunnuskirja veerandsaja aasta täitumist korraldab Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse Agentuur rahvusvahelise koolituse „Stepping up foreign language learning and teaching“. Koolitus toimub 26.-27. septembril Tallinna Ülikoolis.
Osalema on oodatud üldhariduskoolide keeleõpetajad ja keeleõppe projektidega seotud õpetajad ja koolitöötajad.

Häkker tegutsemas
Teisipäev, 14. juuni 2022

Hoiatus: õngitsuskirjad Nordplusi toetusesaajatele on sagenenud

Nordplusi peaadministratsioon hoiatab Nordplusi toetusesaajaid identiteedivarguste ja häkkimiste eest, mille eesmärk on kätte saada projektipartnerile mõeldud raha.

Sinu Mõju korraldajad
Reede, 10. juuni 2022

Aasta noorte kaasaja VitaTiim aitab Narvas elavatel venelastel ja ukrainlastel üksteist mõista

Narvas enam kui 14 aastat tegutsenud MTÜ VitaTiim on andnud hindamatu panuse sealse noorsootöö arendamisse ja Ida-Virumaa noorte kaasamisse ning neile tegutsemisruumi- ja vabaduse andmisesse. Nüüd suunab VitaTiim tähelepanu sinna, kus seda eriti vaja on – Ukraina noorte ja laste lõimimisse Eesti ühiskonda.

Esmaspäev, 6. juuni 2022

Nordplus programm on taas omadega mäel

Põhja- ja Baltimaade haridusprogrammi Nordplus 2022. aasta taotlusvooru jälgides on rõõm tõdeda, et juba ollakse koroonapandeemia aegsest taotluste arvu langusest üle saanud.