Menüü

Uudised

Kolmapäev, 3. aprill 2024

Käes on Euroopa noortenädala tähistamise aeg!

12-19. aprillini tähistatakse Euroopa noortenädalat, mille keskmes sel korral on Euroopa parlamendi valimised ning noorte osalus demokraatlikes protsessides. Ehkki kampaania fookus on seotud ühe nädalaga, viiakse tegevusi ellu aprilli algusest Euroopa Parlamendi valimisteni välja. Kampaania peamiseks sihtgrupiks on noored vanuses 16-35.

Reede, 12. aprill 2024

Programmide meediakajastused märtsis

Alljärgnevalt on toodud loetelu meediakajastustest Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse programmide kohta 2024. aasta märtsis.

Reede, 12. aprill 2024

Ungari õpetajad käisid Põltsamaal töövarjutamas

Aprilli alguses viibisid Põltsamaa Ühisgümnaasiumi Lille tänava õppehoones Erasmus+ programmi raames töövarjudena kaks ungari õpetajat, et jälgida algklasside koolitunde ja tutvuda seeläbi Eesti haridussüsteemiga, kirjutab Põltsamaa Valla Sõnumid. 

Neljapäev, 11. aprill 2024

Noortele jagatakse Euroopa avastamiseks taas tasuta rongipasse

Oled 18-aastane ja ihkad reisida? Siis on sul võimalus proovida oma loosiõnne DiscoverEU programmiga.

Teisipäev, 9. aprill 2024

Erasmus+ koostööprojekt võimaldab rajada vesinikualaste teadmiste tippkeskused

Märtsis sai Norras avalöögi rahvusvaheline ERASMUS+ koostööprojekt H2COVE, mille eesmärk on vesinikualaste oskuste tippkeskuste moodustamine viie riigi partnerluses – Eesti, Norra, Austria, Holland ja Ukraina, vahendab toostusuudised.ee

Esmaspäev, 8. aprill 2024

Erasmus+ toetab Valga elurikkuse projekti

Eelmisel aastal käivitunud rahvusvaheline projekt, mille käigus uuriti, millised teadmisi maastikuehitajad muutuvas kliimakeskkonnas vajavad, saab sel kevadel käegakatsutava tulemuse, kui Valgas muutub üks ilmetu sademeveekraav kärestike ja haljastusega võimekamaks äravoolu puhverdajaks ning selle ümber tekib meeldiv keskkond puhkeala külastajale, vahendab Ehitusleht.

Reede, 5. aprill 2024

KUULA | Kostüümikunstnik Kreet Maurer tegi karjääris kannapöörde, et olla eeskujuks oma lapsele

Selle taskuhäälingu külaline Kreet Maurer tegi mõned aastad tagasi midagi sellist, mida paljud ihkavad, aga kardavad. Kannapöörde oma karjääris.

Teisipäev, 26. märts 2024

Academia Ampsud alustab

Alates aprillist jõuab kõigi huvilisteni Academia õpirännet tutvustav uus veebivestluste sari Academia Ampsud, kus karjäärispetsialistid räägivad enda erialasest rändekogemusest, tutvustavad kaasatoodud rahvusvahelisi praktikaid ning jagavad tähelepanekuid eri riikide karjääriteenuste toimimisest.