Menüü

Uudised

taotlustähtajad
Kolmapäev, 23. november 2022

Erasmus+ laieneb ka spordivaldkonda

Täna kuulutas Euroopa komisjon välja Erasmus+ programmi 2023. aasta konkursikutse. Tuleva aasta esimese taotlusvooru tähtaeg on õpirändeprojektidele 23. veebruar ning koostööprojektidele 22. märts.

Kolmapäev, 23. november 2022

Üleilmne karjäärikuu pakub rohkelt võimalusi ka Eesti inimestele

8. novembrist kuni 13. detsembrini kestev ülemaailmne karjäärikuu keskendub tõhusate
karjääriteenuste rolli väärtustamisele – inimeste karjääri kujundamise pädevused on vajalikud kõigile inimestele ning haridus- ja tööalaste valikute toetamine vajab professionaalset lähenemist. Ka Eestis on karjäärikuu raames planeeritud rida üritusi.

Esmaspäev, 21. november 2022

Tule meile Erasmus+ spordi koordinaatoriks

Haridus- ja Noorteameti Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse Agentuuri noorteprogrammide keskus ootab tiimiga liituma koordinaatorit, kelle ülesandeks on soodustada spordiorganisatsioonide arengut, vastastikku õppimist ja rahvusvahelist koostööd.

Projektitegijate kokkutuleku saal
Esmaspäev, 21. november 2022

Projektitegijate kohtumisel jagati kuldmehikesi

19. novembril toimus Tallinnas Rakett69 Teadusstuudios suur projektitegijate kokkutulek, kus osalesid nii noored kui noorsootöötajad, kes on osa võtnud ja ise korraldanud Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse projekte. Õhtu jooksul tunnustati parimaid projekte “Oscariga” ehk väikese kuldmehikesega.

Neljapäev, 10. november 2022

Tule meile õpirändeprojektide vanemspetsialistiks

Sinu tööks Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse agentuuri haridusprogrammide keskuses on õpirändeprojektide koordineerimine ja toetamine üldhariduse valdkonnas.

Mees seisab kaljul
Teisipäev, 8. november 2022

Tule infopäevale – Nordplusil algab uus programmiperiood!

2023. aastal käivitub järgmiseks viieks aastaks Põhja- ja Baltimaade hariduskoostööprogrammi Nordplus uus programmiperiood. Nordplusis saab koostöö teha kõikidel haridusastmetel.

Reede, 4. november 2022

Erasmus+ tuuritab 35. aastapäeva puhul läbi Eesti

Tuhandeid eestlasi maailma viinud ja välismaalasi Eestisse toonud rahvusvahelise haridus- ja noortevaldkonna programmi Erasmus+ loomisest möödub tänavu 35 tegevusrohket aastat. Eestis tähistame seda tähtsat verstaposti tuuriga: viime Erasmuse sinna, kus seda veel ei ole!

Esmaspäev, 31. oktoober 2022

Roberta Neault: Mis tegelikult toimub? Teooria kasutamine kliendi paremaks mõistmiseks

Karjäärispetsialistid aitavad eri kliente mitmesuguste karjääriga seotud muredega. Tavaliselt ei ole neil koos palju aega, seega on oluline saada ja üheskoos välja töötada tegevuskava, mis sisaldab NUTIKAID eesmärke ja järgmisi samme.