Menüü

Uudised

Neljapäev, 1. juuni 2023

Valime taas aasta võõrkeelealast tegu

Sel nädalal avanes taas võimalus esitada taotlus Euroopa Komisjoni ning Haridus- ja Teadusministeeriumi Euroopa keeleõppe tunnuskirja pälvimiseks. Aasta võõrkeelealase teo taotlusi saab esitada 20. juunini.

Kolmapäev, 31. mai 2023

Academia õpiränne on Euroguidance Eesti uhkus ja kvaliteedimärk

Mais võõrustas Eesti Euroguidance’i keskus Academia õpirände raames 15 karjäärivaldkonna praktikut Austriast, Hispaaniast, Hollandist, Küproselt, Prantsusmaalt, Saksamaalt ja Slovakkiast. Tegu oli läbi aegade kõige suurema grupiga, keda Eesti Euroguidance on vastu võtnud.

Teisipäev, 30. mai 2023

Tule meile arengutoe koordinaatoriks

Sinu põhiülesandeks on Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse noortevaldkonna koolitustegevuse koordineerimine, arengutoe teenuste edasiarendamine ning kvaliteedijuhtimine.

Neljapäev, 25. mai 2023

Tule meile turundama! (2 kohta)

Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse agentuuri turundustiim otsib oma sekka kahte uut inimest – turunduskommunikatsiooni ja üritusturunduse spetsialisti!

virmalised
Neljapäev, 18. mai 2023

Aita eesti projektitegijad võidule!

Nordplus Junior valib parimat projekti, mis pärjatakse maineka Aurora auhinnaga. Eesti nomineeris auhinnale Arbu lasteaia kirjutatud projekti „Children health improvement by integrating 5 elements of S. Kneipp philosophy: water, movement, herbs, emotions, healthy diet“.

EITA võitjad 2022
Kolmapäev, 17. mai 2023

Euroopa innovaatilise õpetamise auhind ootab kandideerima

2021. aastal loodi Euroopa Komisjoni poolt Erasmus+ programmis osalevate koolide õpetajate töö ja panuse tunnustamiseks ning õpetajakutse väärtustamiseks Euroopa innovaatilise õpetamise auhind (EITA).

Reede, 12. mai 2023

Liikumisaastal Läti moodi

Üks värskemaid tegevusi Erasmus+ programmis on õpirändevõimalus sporditöötajatele.
Erasmus+ spordiprogrammi tutvustuseks korraldatakse sellel aastal üle Euroopa mitu sündmust. Meil õnnestus koos Eesti osalejatega käia Riias temaatilisel seminaril “Erasmus+ promoting physical activity and cooperation in education and training”.

Projektide kirjutamine Tallinna teletornis
Reede, 5. mai 2023

Tallinnas toimunud Erasmus+ kontaktseminaril oli suur saak

Kui Eestis sügiseti toimuv digikompetentsidele pühendatud Erasmus+ kontaktseminar on projektimaailmas juba hästi tuntud, siis nüüd sai meie agentuur käe valgeks ka võõrkeeleõpetajatele kontaktseminari korraldades. “Expanding Horizons in Language Learning” tõi 25.-28. aprillil Eestisse 45 keeleõpetajat 15 Euroopa riigist.