Menüü

Uudised

Reede, 20. mai 2022

Välisriikide karjäärivaldkonna praktikutel on Eestilt nii mõndagi õppida

Eestist, Türgist, Hispaaniast, Rootsist, Tšehhist, Eestist ja Sloveeniast. Nelja päeva jooksul said nad lähemalt tuttavaks siinsete praktikatega õpi- ja töörände toetamisest karjääri kujundamisel ning leidsid nii mõnegi idee, mida koju kaasa võtta.

Teisipäev, 10. mai 2022

Agentuur tunnustas säravaimaid projektitegijaid

Eilsel Euroopa päeval kogunesid möödunud aasta silmapaistvamate Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse projektide esindajad Tallinnasse, et tähistada üheskoos rahvusvahelist koostööd, kogemuste vahetamist ja Euroopa Liidu väärtusi ning võtta vastu tunnustus olulise panuse eest noorte- ja haridusellu.

Kolmapäev, 4. mai 2022

Viimane võimalus taotleda Erasmus+ rahastust on oktoobris

Selle aasta viimane Erasmus+ taotlustähtaeg on 4. oktoober kell 13.00.

Kolmapäev, 4. mai 2022

„Noortele ei tohiks närvidele käia!“: vaata MIHUSe veebiarutelu ja seda inspireerinud diginäitust

Kooliaasta jooksul mööda Eesti koole rännanud Eesti noorte- ja noorsootööajakirja MIHUSe illustratsioonide näitus on nüüd kõigile vaatamiseks virtuaalgaleriis.

Neljapäev, 28. aprill 2022

Ole tähelepanelik! Levivad õngitsuskirjad projektiraha välja petmiseks

Euroopa Komisjon andis teada, et viimasel ajal on sagenenud petukirjade saatmine ja identiteedivargused, millega püütakse suunata kirja saajat projektipartnerile toetust välja maksma kavalalt maskeeritud petturite kontole.

Esmaspäev, 25. aprill 2022

Euroguidance tähistab 30. tegevusaastat

Sel aastal tähistab üleeuroopaline Euroguidance võrgustik 30 aasta möödumist oma sünnist. 

Reede, 22. aprill 2022

Virtuaalnäitus: “Euroopa noorte eesmärgid kunstis”

Viimase poole aasta jooksul mööda Eesti koole rännanud näitus “Euroopa noorte eesmärgid kunstis” on nüüd kõigile vaatamiseks virtuaalgaleriis. Euroopa noorte aastast inspireeritud väljapanek on kokku pandud noorte- ja noorsootöötajate ajakirja MIHUSe jaoks tellitud Eesti kunstnike loomingust.

Neljapäev, 21. aprill 2022

Tulevased projektipartnerid tulevad lausa koju kätte? Just nii, kui osaled Eestis toimuval Erasmus+ kontaktseminaril!

Kutsume Erasmus+ koostööprojektides osalemisest huvitatud haridusvaldkonna organisatsioone saatma oma esindajaid kontaktseminarile “Enhancing Digital Competences in Education & Training”. Seminar toimub Tallinnas, Tallink Spa & Conference Hotelis 13.-16. septembril.