Menüü

Euroguidance

Filtreeritud tulemused:

  • Euroguidance×
Neljapäev, 29. veebruar 2024

Eesti esimene karjäärispetsialisti identiteedikonverents tugevdas kogukonda

Euroguidance Eesti 25. sünnipäevakonverents “Navigeerides professionaalsuse labürindis” tõi kokku karjäärispetsialistid, keda ühendas soov süveneda isiklikku erialasesse identiteeti, leida võimalusi oma professionaalse mina eest hoolitsemiseks ning üheskoos mõtestada karjäärispetsialisti professionaalset identiteeti Eestis.

Teisipäev, 7. november 2023

Euroguidance Eesti tänab pühendunud ja uuendusmeelseid partnereid

Sel sügisel tähistab Euroguidance Eesti oma 25. juubeliaastat. Tänasime koostööpreemiaga „Väärtuslik panus karjäärivaldkonna arengusse“ partnereid, kes on Euroguidance’ga koos panustanud karjääriteenuste valdkonna rahvusvahelistumisse ja professionaliseerumisse. 

Neljapäev, 2. november 2023

Euroopa Komisjon tunnustas Eesti panust karjäärispetsialistide õpirändes

Academia õpiränne Euroopa karjäärispetsialistidele paigutati eduloona Euroopa Komisjoni Euroopa Oskuste aasta trükisesse 𝗘𝗔𝗖𝗘𝗔 𝗮𝗻𝗱 𝘁𝗵𝗲 𝗘𝘂𝗿𝗼𝗽𝗲𝗮𝗻 𝗬𝗲𝗮𝗿 𝗼𝗳 𝗦𝗸𝗶𝗹𝗹𝘀. Academia õpirännet ilmestatakse läbi Eesti kogemusloo ja pildi (lk 16).

Esmaspäev, 9. oktoober 2023

Karjäärispetsialisti identiteeti on sisse kirjutatud pidev muutus

Möödunud nädalal leidis Tallinnas EBS-is aset Euroguidance’i poolt korraldatud karjäärispetsialisti identiteedikonverents “Navigeerides professionaalsuse labürindis”. Konverentsi käigus käsitleti, mis moodustab karjäärispetsialisti professionaalse identiteedi ja kuidas seda mõistetakse Eesti kogukonnas. Samuti tegeleti osalejate isikliku erialase identiteedi küsimusega ning tööalaste oskuste arendamisega.

Teisipäev, 20. juuni 2023

Digilahendused ja karjääriteenuste areng: innovatsioon ja väljakutsed koostöökogus

2007. aastal loodud Eesti Karjääriteenuste Koostöökogu sai uue hoo sisse mõned aastad tagasi, kui see valdkonna reformi järgselt Töötukassa eestvedamisel taas käivitati. Koostöökogu partnerid seadsid ühiseks sihiks karjääriteenuste kooskõlastatud arengu ja kättesaadavuse üle Eesti.

Kolmapäev, 31. mai 2023

Academia õpiränne on Euroguidance Eesti uhkus ja kvaliteedimärk

Mais võõrustas Eesti Euroguidance’i keskus Academia õpirände raames 15 karjäärivaldkonna praktikut Austriast, Hispaaniast, Hollandist, Küproselt, Prantsusmaalt, Saksamaalt ja Slovakkiast. Tegu oli läbi aegade kõige suurema grupiga, keda Eesti Euroguidance on vastu võtnud.

Neljapäev, 4. mai 2023

Õpi toetama välismaale pürgijaid ja siia saabujaid!

Kaasaegses maailmas puutume üha enam kokku erinevatest kultuuridest pärit inimestega. Kuidas neid mõista ja toetada? Algav tasuta kursus on mõeldud kõigile, kes soovivad täiendada oma oskusi inimeste toetamisel mitmekultuurilises olustikus, saada uusi teadmisi õpi- ja töörändest ning nõustamistööst erineva kultuuritaustaga klientidega.

Esmaspäev, 27. märts 2023

Unikaalne rahvusvaheline koolitus pakub haridus- ja noorsootöötajatele võtteid karjääri kujundamise toetamiseks

Euroguidance Eestil on unikaalne kutse – ootame kõiki huvilisi rahvusvahelisele karjääriteemalisele veebiseminarile, kus tõenduspõhiseid teoreetilisi lähtealuseid ja ideid praktikaks jagavad kõrgelt tunnustatud eksperdid Ameerikast ja Austraaliast.