Menüü

Euroguidance

Filtreeritud tulemused:

  • Euroguidance×
Kolmapäev, 31. mai 2023

Academia õpiränne on Euroguidance Eesti uhkus ja kvaliteedimärk

Mais võõrustas Eesti Euroguidance’i keskus Academia õpirände raames 15 karjäärivaldkonna praktikut Austriast, Hispaaniast, Hollandist, Küproselt, Prantsusmaalt, Saksamaalt ja Slovakkiast. Tegu oli läbi aegade kõige suurema grupiga, keda Eesti Euroguidance on vastu võtnud.

Neljapäev, 4. mai 2023

Õpi toetama välismaale pürgijaid ja siia saabujaid!

Kaasaegses maailmas puutume üha enam kokku erinevatest kultuuridest pärit inimestega. Kuidas neid mõista ja toetada? Algav tasuta kursus on mõeldud kõigile, kes soovivad täiendada oma oskusi inimeste toetamisel mitmekultuurilises olustikus, saada uusi teadmisi õpi- ja töörändest ning nõustamistööst erineva kultuuritaustaga klientidega.

Esmaspäev, 27. märts 2023

Unikaalne rahvusvaheline koolitus pakub haridus- ja noorsootöötajatele võtteid karjääri kujundamise toetamiseks

Euroguidance Eestil on unikaalne kutse – ootame kõiki huvilisi rahvusvahelisele karjääriteemalisele veebiseminarile, kus tõenduspõhiseid teoreetilisi lähtealuseid ja ideid praktikaks jagavad kõrgelt tunnustatud eksperdid Ameerikast ja Austraaliast.  

Reede, 24. märts 2023

Mina, Ise ja Ma

On hästi teada, et doktoriõpingud on tõsine väljakutse vaimsele tervisele ja heaolule. Osalise koormusega doktorandina, kellel on täiskohaga töö ja perekond, olen hästi tuttav väljakutsega säilitada heaolu, suhete ja produktiivsuse tasakaal. Annan endast parima, kuid minu kohustuste ja murede raskus on sageli üle jõu käiv. Õnneks pakub minu karjääri kujundamisega seotud doktoritöö kasulikke refleksioonitööriistu, mida saan ka ise kasutada.

Kolmapäev, 1. märts 2023

5 viisi, kuidas lastega tööst ja karjäärist rääkida

Lastelt küsitakse ikka, kelleks nad suurena saada tahavad. Kui Bostoni Ülikooli nõustamispsühholoogia dotsendi Kimberly A.S. Howardi tütrele säärane küsimus esitati, vastas see kosmeetika ja Disney filmide huviline 4-aastane, et tahab saada astronaudiprintsessiks. Aga mida teeb astronaudiprintsess, päris täiskasvanu. Laulab ja tantsib kosmoses, vastas tüdruk.

Kolmapäev, 28. detsember 2022

Esimene üleilmne karjäärikuu tõstis fookusesse inimeste toetamise

Üleilmne karjäärikuu oli unikaalne kampaania, mille elluviijate eesmärk on väärtustada karjääriteenuste valdkonna mõju nii inimesele personaalselt kui kogu maailmale.

Kolmapäev, 23. november 2022

Üleilmne karjäärikuu pakub rohkelt võimalusi ka Eesti inimestele

8. novembrist kuni 13. detsembrini kestev ülemaailmne karjäärikuu keskendub tõhusate
karjääriteenuste rolli väärtustamisele – inimeste karjääri kujundamise pädevused on vajalikud kõigile inimestele ning haridus- ja tööalaste valikute toetamine vajab professionaalset lähenemist. Ka Eestis on karjäärikuu raames planeeritud rida üritusi.

Esmaspäev, 31. oktoober 2022

Roberta Neault: Mis tegelikult toimub? Teooria kasutamine kliendi paremaks mõistmiseks

Karjäärispetsialistid aitavad eri kliente mitmesuguste karjääriga seotud muredega. Tavaliselt ei ole neil koos palju aega, seega on oluline saada ja üheskoos välja töötada tegevuskava, mis sisaldab NUTIKAID eesmärke ja järgmisi samme.