Euroopa Komisjon on avaldanud Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse programmide digistrateegia ja rohestrateegia. Ilmunud digi- ja rohestrateegiad annavad ülevaate meetmetest ja tegevustest, mis on programmi mõlema prioriteediga tegelemiseks olulised. Hetkel on strateegiad saadaval ainult ingliskeelsena, kuid mõlema puhul on plaanitud töötada välja ka tõlked, mille leiab tulevikus samade veebilinkide alt.
Ungaris toimunud rahvusvahelisel kutsehariduse konverentsil valiti Erasmus+ Eesti kutsehariduse ekspertkogu korraldatav virtuaalne rohehommik auhinnalisele 2. kohale
3.-5. detsembril, 2024 toimus Tallinnas rahvusvaheline seminar, mis keskendus Erasmus+ roheprioriteedile – „keskkond ja võitlus kliimamuutuste vastu“.
Erasmuse taskuhäälingul käisid külas Erasmus Student Network Tallinn vabatahatlikud Oleksandra Leonovych ja Taissija Malinovskaja. Saatejuht Sabina Sägi uurib, kellele see organisatsioon mõeldud on, kust tuleb Eestisse keskmiselt kõige rohkem vahetusõpilasi ja miks nad just selle valiku teevad.
Alljärgnevalt on toodud loetelu meediakajastustest Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse programmide kohta 2024. aasta novembris.
Sügisel, kui Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpus jagas parimatele projektidele ning silmapaistvaimatele eestvedajatele tunnustusi, oli üks auhinnasaajaid ka Anna Gramberg. Tema panust karjäärivaldkonna arengusse tunnustati suisa hindamatu panuse kristallõunaga.
6. detsembril kogunes Erasmus+ kutsehariduse õpirände pere Tallinna Muusika- ja Balletikoolis ehk MUBAs, et võtta kokku õpirändeaasta 2024 saavutused ja rääkida läbi järgmise taotlusvooru väljakutsed.
Selgus Euroopa Solidaarsuskorpuse 2025. aasta esimese taotlusvooru tähtaeg. Toetust solidaarsusprojektideks ning vabatahtlikuks teenistuseks saab taotleda kuni 20. veebruarini.