Menüü
Neljapäev, 21. aprill 2022

Tulevased projektipartnerid tulevad lausa koju kätte? Just nii, kui osaled Eestis toimuval Erasmus+ kontaktseminaril!

Kutsume Erasmus+ koostööprojektides osalemisest huvitatud haridusvaldkonna organisatsioone saatma oma esindajaid kontaktseminarile “Enhancing Digital Competences in Education & Training”. Seminar toimub Tallinnas, Tallink Spa & Conference Hotelis 13.-16. septembril.

Seminari eesmärk on tutvuda digikompetentside arendamisest huvitatud Euroopa kolleegidega ning algatada projektiidee, mis peaks vormuma konkreetseks taotluseks, mis esitatakse 2023. aasta märtsikuisesse Erasmus+ koostööprojektide taotlusvooru. 

Viimasel, 2019. aastal silmast-silma toimunud Tallinna kontaktseminaril (vaata pilte) vormus üle 10 projektiidee ja hea meel on tõdeda, et mitmed meie välisosalejad  on taas Tallinnas – seekord juba oma Erasmus+ projektimeeskonna kohtumisel! Fotol tegutsetakse robotite töötoas, mis tekitas osalejates suurt hasarti. Kokku ootame sellel aastal osalema ligi 70 haridustöötajat üle Euroopa.

Ootame osalema Erasmus+ koostööprojektides osalemisest huvitatud organisatsioonide esindajaid. Eeldame, et osalejad saavad panustada oma aega terve seminari vältel, sest vähemast projekti algatamiseks ei piisa. Kohtade arv on piiratud. Eestist saavad osalemisvõimaluse 8 sisukaima taotluse esitanud organisatsiooni esindajat. 

Praktiline info: Seminari töökeel on inglise keel. Korraldaja poolt kaetakse majutus- ja toitlustuskulu seminari ajal. Osalustasu ei ole. Vajadusel on võimalik taotleda transpordikulu katmist summas 23 eurot taotluse lahtris „participation grant“ (ei ole kohustuslik, taotluse saab esitada ka 0-summaga).

Kandideerimiseks palume hiljemalt 11. mail 2022 täita taotlusvorm ning saata see aadressil eplus.kiirendi@harno.ee.

Taotlemise info ja taotlusvorm: https://eeagentuur.ee/projektitegijale/erasmus-kiirendi/.

Kontaktseminari kodulehekülg: https://erasmusplus-contactseminar-estonia.org/programme.

Viimati uuendatud: 22.04.2022