Menüü
Kolmapäev, 19. jaanuar 2022

Ilmus värske Academia õpirände praktikate kogumik

Möödunud sügisel võttis Euroguidance Eesti koos partnerite Tallinna Tehnikaülikool Taltechi, Töötukassa ja Tartu Ülikooliga vastu seitse karjääriteenuste praktikut Euroopast. Keskendusime vastuvõtjana karjääriteenustele töötukassas ja kõrgkoolides.

Karjäärispetsialistidel paluti kaasa tuua praktika, meetod või lähenemine oma tööst, mida teistega jagada. Nendest olemegi vorminud äsja ilmunud kogumiku. Sellest leiab inspiratsiooni päevatöö vürtsitamiseks ja praktilisi lähenemisi, mida saab kasutada nii gruppides kui üks ühele nõustamises.

Academia õpirände eesmärk on anda karjääriteenuste valdkonna professionaalidele võimalus tutvuda teenuste süsteemidega Euroopas ja täiendada oma tööalaseid oskusi ning teadmisi. Eesti on olnud osa Academia võrgustikust alates 2000. aastast. Selle ajaga oleme vastu võtnud umbes 200 eksperti ning sama palju meie praktikuid on end välismaal täiendanud.  

2022 aasta kevadel aset leidva Academia Eesti nädalal on uus teema – multikultuursus, õpi- ja tööränne, karjääriteenuste kontekstis, ja oleme valmis vastu võtma u 12 karjäärispetsialisti Euroopast.

Tutvu kogumikuga ja kui sul tekib mõtteid, siis jaga neid meiega!

Viimati uuendatud: 04.02.2022