Menüü
Kolmapäev, 25. august 2021

Nordplusi uus taotlusvoor on avatud

Selle nädala alguses avanes Nordplusi alamprogrammides ettevalmistavate lähetuste taotlusvoor, mille tähtaeg on 1. oktoobril. Ettevalmistavaid lähetusi saab taotleda Nordplusi keele-, täiskasvanuharidus- ning juuniorprogrammi projektidele.

Kui soovid ettevalmistavate lähetuste kohta rohkem infot, võta osa veebikohvikust 30. augustil kell 15.00 (EET), kus saab juttu teha nii juunior-, täiskasvanuharidus-  kui ka keeleprogrammi esindajatega. Kohtumine toimub inglise keeles. Registreeri end siin.

Taotlusi saab esitada online-keskkonnas Espresso.

Põhjamaade Ministrite Nõukogu haridusprogrammi Nordplus eesmärk on soodustada ja tugevdada koostööd Põhja- ja Baltimaade vahel üld-, kõrg- ja täiskasvanuhariduses. Programmis osalevad Ahvenamaa, Eesti, Fääri saared, Gröönimaa, Island, Leedu, Läti, Norra, Soome, Rootsi ja Taani.

Programm toetab õpirännet, projekte ja võrgustikke ning on suunatud hariduse ja elukestva õppega seotud asutustele ja organisatsioonidele. Taotlustähtaeg on tavapäraselt veebruaris, sügiskuudel on enamasti võimalus taotleda ettevalmistavat lähetust, et külastada tulevase projekti partnereid.

Viimati uuendatud: 25.08.2021