Menüü
Teisipäev, 24. august 2021

Kutsehariduse õpirände suvekoolis anti üle akrediteeringu tunnistused

Paides Järvamaa Kutsehariduskeskuses toimus 23.-24. augustil kutsehariduse Erasmuse õpirände koordinaatorite suvekool, kus kasulike teadmise kogumise vahel oli aega ka eeskujulikele koolidele tunnustuse jagamiseks.

Agentuuri haridusprogrammide juht Anne Hütt andis koolidele üle kutsehariduse valdkonna Erasmuse õpirände akrediteeringu tunnistused ning tipptaseme märgised. Järgmise seitsme aasta jooksul on akrediteeritud Tartu Kunstikool, Haapsalu Kutsehariduskeskus, Pärnumaa Kutsehariduskeskus, Järvamaa Kutsehariduskeskus, Kuressaare Ametikool, Rakvere Ametikool, Viljandi Kutseõppekeskus, Tallinna Ehituskool, Tartu Kutsehariduskeskus, Tallinna Teeninduskool ja Tartu Tervishoiu Kõrgkool.

Tipptaseme märgised pälvisid Tartu Kunstikool, Pärnumaa Kutsehariduskeskus, Tallinna Teeninduskool ja Rakvere Ametikool.

Suured õnnesoovid kõigile tunnustatuile!

Erasmuse õpirände akrediteering on mõeldud üld-, kutse- ja täiskasvanuharidusasutustele, kes soovivad süsteemse ja pikaajalise õpirändega oma organisatsiooni arendada.

Akrediteering kergendab toetuse taotlemist tulevikus – akrediteeritud organisatsioon võib olla kindel, et saab igal aastal toetust uute õpirännete rahastamiseks. Õpiränded omakorda aitavad tõsta nii õpetamise kui õppimise kvaliteeti organisatsioonis.  

Haridusasutused saavad sel aastal akrediteeringut taotleda kuni 19. oktoobrini. Uuri lisa siit.

Viimati uuendatud: 06.09.2021