Menüü
Reede, 6. jaanuar 2023

Avanes kutsehariduse tippkeskuste taotlusvoor

Euroopa Komisjon avaldas konkursikutse kutsehariduse tippkeskustele, mille eesmärk on anda õppuritele kaasaegsed teadmised ja oskused, aidata kaasa piirkonna arengule ning rohelise ja kaasava Euroopa loomisele.

õunad

Kutsehariduse tippkeskuste taotlused tuleb esitada tsentraalselt komisjonile ning nende tähtaeg on 9. juuni 2023 kell 18 (Eesti aja järgi).

Kutsehariduse tippkeskuste meetme eesmärk on luua uuenduslikke ja ühiskondlikele vajadustele reageerivaid kutseõppeasutusi, mis suudavad oskuste õpetamist kiiresti vastavalt oma riigi majanduslikule ja sotsiaalsele olukorrale kohandada. Need õppeasutused teevad tihedad koostööd ettevõtete ja teiste asutustega, aidates nii kaasa piirkonna arengule ja innovatsioonile.

Kutsehariduse tippkeskused annavad õppuritele vajalikud ja relevantsed teadmised ja oskused, et teha karjääri kaasava ja jätkusuutliku majandussüsteemi tingimustes.

Euroopa Komisjon kutsub kõiki huvilisi 27. jaanuaril kell 11-13 (EET) toimuvasse veebipõhisesse infotundi, kus tutvustatakse konkursikutset ja taotluste esitamise korda. Samuti on seal võimalik küsida küsimusi ja saada nõu.

Ürituse leiad siit, eelnev registreerimine ei ole vajalik.

Kutsehariduse tippkeskuste kohta leiab lisainfot siit.

Kõige täpsema info leiab aga kutsehariduse tippkeskuste programmijuhendist.

Viimati uuendatud: 06.01.2023