Menüü

Veebiseminar: Erasmus+ koostööprojektide võimalused rahvusvaheliseks koostööks

Vaata kõiki tulevaid üritusi

Veebiseminar: Erasmus+ koostööprojektide võimalused rahvusvaheliseks koostööks

05.10.2021 - 05.10.2021 15:00

Soovime tutvustada, millist tuge pakub Erasmus+ programm rahvusvaheliseks koostööks organisatsioonidele, mis oma igapäevatöös tegelevad vähemate võimalustega ja erivajadustega  inimestega. Erasmus+ programmi üheks prioriteediks on kaasata võimalikult mitmekesise taustaga inimesi, sh ka neid, kelle elus on mõni takistus rahvusvahelistes tegevustes osalemiseks.

Kutsume teid 5. oktoobril kell 15.00 toimuvale veebiseminarile Erasmus+ koostööprojektide võimalused rahvusvaheliseks koostööks“, kus tutvustatakse Erasmus+ programmi võimalusi noorsootöö- ja haridusvaldkonnas. Lisaks arutame, mida tähendab mõiste kaasatus, mis on üks Erasmus+ programmi prioriteetidest.

Ootame osalema organisatsioonide esindajad, kes tegelevad vähemate võimalustega, laste või noorte toetamisega, näiteks eripedagoogid, tugispetsialistid, ’hariduslike erivajadustega õpilaste õppe koordineerija, aga ka kõiki teisi, kes on Erasmus+ koostööprojektide korraldamisest huvitatud. Infoseminar võiks huvi pakkuda puudeliitudele ning puuetega inimeste seltsidele ja ühingutele.

Osalemiseks palume endast märku anda: https://koolitus.edu.ee/training/6316.

Üritus toimub Zoomis:  https://us02web.zoom.us/j/84996633542?pwd=MXhnaHZQWXcyWjVmNFdlRnNqQlhiQT09.

Rahvusvaheline koostöö, kogemuste vahetus, professionaalne õpikogukond, pädevuse kasvatamine, distantsõpe,  õppemetoodika, abimaterjalid, tugisüsteemi ja õpiabi korraldamine – kui vähemalt üks neist teemadest pakub teile huvi või on seotud teie tööülesannetega, siis pakub Erasmus+ teie tegevustele lisavõimalusi. Pane aeg  kalendrisse ning tule kuulama!

Ära oota muutust. Parem maailm on meie teha!

Üritus on tasuta.

 

Videokõne