Menüü

Üleilmne karjäärikuu Global Careers Month

Vaata kõiki tulevaid üritusi

Üleilmne karjäärikuu Global Careers Month

24.11.2022 - 13.12.2022

8. novembrist kuni 13. detsembrini kestev ülemaailmne karjäärikuu keskendub tõhusate
karjääriteenuste rolli väärtustamisele – inimeste karjääri kujundamise pädevused on vajalikud kõigile inimestele ning haridus- ja tööalaste valikute toetamine vajab professionaalset lähenemist. Ka Eestis on karjäärikuu raames planeeritud rida üritusi.

Karjääriteenused Eestis on väga kvaliteetsed. Inimeste haridus- ja tööalaste valikute toetamisel on oluline roll nii haridus- ja noorsootöötajatel kui karjäärispetsialistidel töötukassas ja ettevõtetes. Karjäärikuu raames rullub nii veebis kui füüsiliselt toimuvate üritustega lahti rohkelt võimalusi oma teadmisi karjääri kujundamisest täiendada.

Eestis karjäärikuu raames toimuvate ürituste korraldajad on Haridus- ja Noorteameti Euroguidance Eesti ning Edu ja Tegu programm, Karjäärinõustajate Ühing, Tallinna Ülikooli haridusteaduste instituut, Taltech ärikorralduse instituut, Tartu Ülikooli psühholoogia instituut ning Töötukassa Tallinna Karjäärikeskus. Üritused on mõeldud nii spetsialistidele, kes toetavad inimesi haridus- ja tööalastes valikutes ning on abiks karjääri kujundamisel kompetentside arendamisel, kui ka noortele ja täiskasvanutele.