Menüü

Täiskasvanuhariduse valdkonna kontakt- ja koostööseminar – “Your actions matter! How to support refugees through Adult Education projects”

Vaata kõiki tulevaid üritusi

Täiskasvanuhariduse valdkonna kontakt- ja koostööseminar – “Your actions matter! How to support refugees through Adult Education projects”

Varssavi, Poola 13.09.2022 - 16.09.2022

Seminar on mõeldud organisatsioonidele, kes toetavad täisealisi (sõja)põgenikke läbi erinevate (mitte-formaalsete) haridustegevuste ning omavad kindlat soovi ja valmisolekut ka vastavateemaline projekt täiskasvanuhariduse valdkonnas koostada ja ellu viia (st tegemist ei ole niisama õppe- ja tutvumisseminariga, vaid oodatakse osalejaid, kes reaalselt otsivad projektipartnereid).

Seminari eesmärgiks on viia kokku organisatsioonid, kes tegelevad täiskasvanud (sõja)põgenike toetamisega läbi erinevate (mitte-formaalsete) haridustegevuste. Eeldatakse, et osalevad organisatsioonid on huvitatud võrgustamisest, oma parimate praktikate jagamisest, koostööideede vahetamisest ning uute koostööprojektide arendamisest.

Seminari tulemusena oodatakse, et tekib vähemalt 7-10 Erasmus+ täiskasvanuhariduse valdkonna partnerlust (KA2-ADU) ning koostöösidemete teket, mis võimaldaksid vähemalt mõne lühiajalise õppijate ja personali õpirände projekti loomist (KA1-ADU).

Praktiline info: Seminar toimub inglise keeles. Seminar algab osalejate registreerimiseks 13. septembril kell 17 ning lõppeb 16. septembril (reede) kell 11. Korraldaja katab majutus- ja toitlustuskulu ürituse toimumise ajal.

Taotletav toetus selle ürituse puhul on 555 eurot.

Eestis osalejatele on ette nähtud 3 kohta. Suurema huvi korral hinnatakse taotlusi osalejate motivatsiooni ja vajaduse põhjal (ehk siis palun kirjeldage taotlusvormis oma organisatsiooni vajadusi ja motivatsiooni võimalikult põhjalikult).

„NB! Üritusel osalemise taotlemiseks on vaja esitada taotlus digiallkirjastatud kujul vastaval alloleval lingil toodud juhistele!“

Ootame teie taotlusi sündmusel osalemiseks hiljemalt 28. juuniks 2022.