Menüü

Koostöö- ja kontaktseminar – “First Step First”

Vaata kõiki tulevaid üritusi

Koostöö- ja kontaktseminar – “First Step First”

Bukarest, Rumeenia 05.09.2022 - 09.09.2022

Seminar on mõeldud eelkõige Erasmus+ programmi raames uustulnukatele / vähese kogemusega taotlejatele, kes on huvitatud Erasmus+ programmi võimalustest, on valmis jagama oma kogemusi ning on huvitatud ja valis koostama ja esitama Erasmus+ projekti.
Oodatud on näiteks: õpetajad, haridusasutuste juhid, kutse- ja täiskasvanuhariduse praktikud jt, kes esindavad organisatsioone, kel puudub varasem Erasmus+ koostööprojektis osalemise kogemus.

Seminari eesmärgiks on luua turvaline keskkond Erasmus+ programmis vähekogenud osalejatele, kus saada rohkem teada Erasmus+ programmist, luua kontakte ning saada tuge väikeprojektide koostamisel. Seminaril osalejatele pakutakse ka individuaalselt online-nõustamist enne projekti esitamise tähtaega.

Seminar pakub teoreetilisi ettekandeid, individuaalset tööd, grupitööd sessioone ja -arutelusid ning võimalust täpsustada spetsiifilisi küsimusi. Osalejaid toetavad koolitajad, kellel on ulatuslik kogemus Erasmus+ projektide koostamisel ja elluviimisel.

Taotletav toetus selle ürituse puhul on 555 eurot.

Praktiline info: Seminar toimub inglise keeles. Kohal peab olema 05. septembril. Tegevused toimuvad 6., 7. ja 8. septembril. Planeeritud ärasõit 09. septembril 2022. Korraldaja katab majutuskulu, lõunasöögi 6. 7. ja 8. septembril, õhtusöögi 5., 6., 7. ja 8. septembril.

Eestis osalejatele on ette nähtud 2 kohta. Suurema huvi korral hinnatakse taotlusi osalejate motivatsiooni ja vajaduse põhjal (ehk siis palun kirjeldage taotlusvormis oma organisatsiooni vajadusi ja motivatsiooni võimalikult põhjalikult).

Täpsem info sündmuse kohta SALTO veebilehel.

„NB! Üritusel osalemise taotlemiseks on vaja esitada taotlus digiallkirjastatud kujul vastaval alloleval lingil toodud juhistele!“

Ootame teie taotlusi sündmusel osalemiseks hiljemalt 27. juuniks 2022.