Menüü

Navigeerides professionaalsuse labürindis. Karjäärispetsialisti identiteedikonverents.

Vaata kõiki tulevaid üritusi

Navigeerides professionaalsuse labürindis. Karjäärispetsialisti identiteedikonverents.

Tallinn, Eesti 06.10.2023 09:30 - 19:00

Hea karjäärivaldkonna professionaal,  

kutsume Sind reedel, 6. oktoobril Estonian Business Schooli (A. Lauteri 3, Tallinn) saalis toimuvale karjäärispetsialisti identiteedikonverentsile Navigeerides professionaalsuse labürindis, et üheskoos 

  • selgitada välja, millest koosneb karjäärispetsialisti professionaalne identiteet ja kuidas seda mõistetakse Eesti kogukonnas; 
  • luua selgust oma isiklikus erialases identiteedis ning leida võimalusi oma professionaalse mina eest hoolitsemiseks; 
  • saada inspiratsiooni oma tööalaste oskuste arendamiseks;  
  • jõustada karjääriteenuste valdkonna professionaale oma igapäevatööd mõnuga võtma ja tänada tegijaid, kes selle missiooni on enda südameasjaks võtnud. 

9.30 Registreerumine 

10.00 Avasõnad Margit Rammo (Euroguidance Eesti juht) ja Hanno Tomberg (konverentsi päevajuht). Haridus- ja teadusminister Kristina Kallase tervitus. 

10.15 Kuidas kujuneb professionaalne identiteet?

Ametidünastiatest tööampsudeni – töised rollid ja identiteedid nüüdisühiskonnas. Triin Vihalemm, Tartu Ülikooli kommunikatsiooniuuringute professor 

Developing professional identity: An international imperative for professionalisation of the career development sector? Siobhan Neary, Derby Ülikooli professor (UK) 

Rahvusvahelist vaadet avavad veel Jaana Kettunen Jyväskylä Ülikoolist (FI), Mary McMahon Queensland’i Ülikoolist (AUS) ning Tristram Hooley Norra Rakenduskõrgkoolist (NO) ja Derby Ülikoolist (UK) 

12.00 Lõunapaus 

13.00 Arutelu: Kes me tegelikult oleme? Larissa Jõgi, Tallinna Ülikooli andragoogika dotsent ja Tuuli Mekk, Karjäärinõustajate Ühingu juhatuse liige.

Karjäärispetsialisti rõõmud ja valud – miks ja kuidas ma teen oma tööd. Vestlevad Ats Mattias Tamm, Heleri Tumm-Must, Kadri Haavandi, Kairi Kolk, Ksenia George ja Piret Jamnes. 

14.15 Vestlusringid arutelulaudades: Mida peaksime kogukonnana teistmoodi tegema?

15.15 Kohvipaus 

15.45 Õpitoad (Palun tutvu valikuga siin)

17.15 Euroguidance 25 pidulik tähistamine 

19.00 Päeva lõpetamine 

 

Kohtumiseni! 

Euroguidance Eesti