Menüü

eTwinningu veebiseminar “eTwinning toetab meeskonna sisest koostööd”

Vaata kõiki tulevaid üritusi

eTwinningu veebiseminar “eTwinning toetab meeskonna sisest koostööd”

30.11.2022

Rahvusvahelistes projektides osalemine ja nende elluviimine on põnev vaheldus ja õppetööd rikastav võimalus. Paraku võib õpetaja vahel ennast leida olukorrast, kus ta tunneb ennast üksinda või kolleegide kaasamine oma asutusest on mingil põhjusel raske.

Sellel veebiseminaril:

  • Räägime sellest, kuidas eTwinning toetab meeskonna sisest koostööd.
  • Toome näiteid, kuidas innustada oma kolleege osalema rahvusvahelistes projektides ja arutame ka teiste huvigruppide (lapsed, lapsevanemad ja juhtkond) rahvusvahelises projektitöös esinevaid koostööalaseid väljakutseid.
  • Proovime ühiselt leida lahendusi osalejate küsimustele ja väljakutsetele; jagame hea praktika näiteid ning räägime ausalt ja ehedalt läbi kolistatud ämbritest.

eTwinningu eksperdid ning veebiseminari koolitajad Laine Aluoja (Türi Põhikool) ja Mari Tõnisson (Tartu Hiie Kool) toovad koostöönäiteid oma pikaaegsetest projektitöö kogemustest eTwinningu ja Erasmus+ rahvusvaheliste projektide ellu viimisel.

Veebiseminaril proovime osalejate küsimustele vastuseid leida, mistõttu palume, et registreerumisel kirjutaksite kommentaaride lahtrisse rahvusvahelises projektitöös oma asutuse sisest koostööd puudutava väljakutse.

Veebiseminarile on kutsutud ka Erasmus+ Agentuuri esindaja Merike Talli, kes veebiseminari lõpus tutvustab põgusalt lähenevaid taotlusvoore.