Menüü

Erasmus+ teemaseminar “ Education for sustainable development“

Vaata kõiki tulevaid üritusi

Erasmus+ teemaseminar “ Education for sustainable development“

Odense, Taani 02.05.2023 - 04.05.2023

Teemaseminar on suunatud 3-17 aastaste laste õpetamisega tegelevate üldhariduse asutuste (sh lasteaiad) pedagoogidele, juhtidele ja tugipersonalile, kes on huvitatud Erasmus+ projektide raames rahvusvahelisest koostööst jätkusuutliku arengu valdkonnas. 

Teemaseminar keskendub jätkusuutlikkuse, kliimamuutuste ja roheteemade integreerimisele õppe- ja õpetamistegevustes. Osalejad saavad inspiratsiooni ja uusi teadmisi uutest meetodidest, mida on võimalik kasutada jätkusuutlikkuse käsitlemiseks ning uusi võimalusi õpilaste/laste kaasamiseks õppeprotsessi. 

Seminar sisaldab muuhulgas: 

  • Erasmus+ projektinäiteid nii KA1 (õpiränne) kui ka KA2 (koostööprojektid) valdkondadest: ettekanded, kuidas erinevas vanuses õppijatele suunatud õppetöösse siduda jätkusuutlikkusega seotud temaatikaid 
  • Plenaarettekanne University of Southern Denmark esindajalt uurimisprogrammi Education for sustainable development (EDS) teemal. 
  • Võimalus vahetada kogemusi, võrgustuda ning arutada võimalikke tulevasi projektiideid teiste sarnaste huvidega asutustega. 

 

Praktiline info: üritus toimub inglise keeles. Kohal peab olema 01. mail kell 18.00, üritus lõpeb 4. mail lõunasöögiga. Korraldaja katab toitlustuskulud ning majutuskulud 3 öö eest (1-4. mai 2023).  

Taotletav toetus üritusel osalemiseks on 635 eurot. 

Eestist osalejatele on ette nähtud 2 kohta.  

Ootame teie taotlusi sellele seminarile 27. veebruariks 2023 

Täpsem info ürituse kohta SALTO lehel  

NB! Taotlemine ei käi SALTO lehe kaudu, vaid taotlemiseks tuleb esitada digitaalselt allkirjastatud avaldus vastavalt alloleval lingil leitavatele juhistele.