Menüü

Erasmus+ orienteerumisseminar: ava arendusprojektide uksed 

Vaata kõiki tulevaid üritusi

Erasmus+ orienteerumisseminar: ava arendusprojektide uksed 

Veeb 28.09.2023 - 28.09.2023

Haridus on pidevas arengus ja ei tähenda seejuures ainult koolis õppimist. Kes leiab, et on seotud organisatsiooniga, mis inimesi harib – olgu selleks näiteks raamatukogu, muuseum, rahvaülikool või hoopis midagi muud – võib järgnevast leida kasulikke soovitusi, mida teha selleks, et oma organisatsioonile Euroopa raha kaasata. Loomulikult kehtib see ka kõigile üld-, kutse- ja kõrgkoolidega seotud spetsialistidele. 

Nimelt, ootame veebiseminarile huvilisi,  kes soovivad haridusmaailma edendada.  Selles seminaris tutvustamegi  Erasmus+ arendusprojektide võimalusi. 

Millal? 28. september, kell 15. 

Kellele? Kõik haridusvaldkonna entusiastid, kes tahavad teada saada, kuidas Erasmus+ rahastusprogrammi abil haridusalased ideed teoks teha. 

Kus? Veebipõhine üritus – osalemiseks vajad vaid internetiühendust ja avatud meelt!

Mis sind ees ootab? Tutvustame sulle Erasmus+ programmi võimalusi koostööprojektide ja väikeprojektide näol. Ei ole vahet, kas oled õpetaja, koolijuht, haridustehnoloog, koolitusspetsialist või mõne teise haridusvaldkonna rolliga. Veebiseminar ongi mõeldud selleks, et saada teadmisi ja praktilisi näiteid, kuidas õppearendustegevuste jaoks rahastust ja rahvusvahelisi partnereid kaasata.

  • Inspireerivad näited: saad avastada, kuidas varasemad projektid on reaalselt mõjutanud haridusvaldkonda. Õpid tundma nende edulugusid ja õppetunde.
  • Rahastuse võimalused: mõistad, kuidas Erasmus+ saab toetada sinu ideid ja projekte. Avanevad uued uksed kogemusvahetuseks kolleegidega teistest riikidest, õppekavade ja -metoodikate arendamiseks ning haridusalaste väljakutsete lahendamiseks.
  • Suhtlus ja võrgustik: see on suurepärane võimalus kohtuda teiste haridusvaldkonna entusiastidega, jagada kogemusi ning luua võrgustikku, mis kestab ka sündmuse järel.

Kui oled valmis sukelduma haridusalase loovuse ja võimaluste maailma, siis ära jäta seda võimalust kasutamata! Registreeru ning liitu meiega 28. septembril kell 15 veebis. Las Erasmus+ aitab sul muuta maailma!

Registreerimine: https://form.typeform.com/to/vMGfTYAh