Menüü

Erasmus+ kontaktseminar “Expanding Horizons in Language Learning”

Vaata kõiki tulevaid üritusi

Erasmus+ kontaktseminar “Expanding Horizons in Language Learning”

Tallinn, Hestia Hotel Europa 25.04.2023 - 28.04.2023

NB! Pikendatud taotlustähtaeg!

Üldharidus- ja kutsekoolide võõrkeeleõpetajatele mõeldud seminari eesmärk on tutvuda Erasmus+ projektiidee arendamisest huvitatud Euroopa kolleegidega ning algatada projekt, mis peaks vormuma konkreetseks taotluseks 2024. aasta koostööprojektide taotlusvooru.

Ootame kontaktseminarile Erasmus+ koostööprojektides osalemisest huvitatud organisatsioonide esindajaid. Eeldame, et osalejad saavad panustada oma aega terve seminari vältel, sest vähemast projekti algatamiseks ei piisa. Kohtade arv on piiratud. Eestist saavad osalemisvõimaluse 6 sisukaima taotluse esitanud organisatsiooni esindajat.

Praktiline info: a) Seminari töökeel on inglise keel. b) Katame majutus- ja toitlustuskulu seminari ajal. c) Osalustasu ei ole. Vajadusel on võimalik taotleda transpordikulu katmist summas 23 eurot taotluse lahtris „participation grant“ (ei ole kohustuslik, taotluse saab esitada ka 0-summaga).

Kandideerimiseks palume hiljemalt 31. märtsil 2023 täita taotlusvorm ning saata see e-posti aadressile eplus.kiirendi@harno.ee.

Taotlemise info ja taotlusvormi leiate Erasmus+ kiirendi kodulehelt.

Kontaktseminari kodulehekülg.

Vaata lisaks: uudis eelmisel aastal Tallinnas toimunud digiteemalisest kontaktseminarist.

kontaktseminari osalejad