Menüü

Erasmus+ kontaktseminar “Enhancing Digital Competences in Education & Training”

Vaata kõiki tulevaid üritusi

Erasmus+ kontaktseminar “Enhancing Digital Competences in Education & Training”

Tallinn, Tallink Spa & Conference Hotel 13.09.2022 - 16.09.2022

NB! Taotlustähtaega on pikendatud!

Haridusvaldkonnale mõeldud seminari eesmärk on tutvuda digikompetentside arendamisest huvitatud Euroopa kolleegidega ning algatada projektiidee, mis peaks vormuma konkreetseks taotluseks, mis esitatakse 2023. aasta märtsikuisesse Erasmus+ koostööprojektide taotlusvooru.

Viimasel, 2019. aastal silmast-silma toimunud Tallinna kontaktseminaril vormus üle 10 projektiidee ja hea meel on tõdeda, et mitmed meie välisosalejad  on taas Tallinnas – seekord juba oma Erasmus+ projektimeeskonna kohtumisel! Kokku ootame osalema ligi 70 haridustöötajat üle Euroopa.

Ootame osalema Erasmus+ koostööprojektides osalemisest huvitatud organisatsioonide esindajaid. Eeldame, et osalejad saavad panustada oma aega terve seminari vältel, sest vähemast projekti algatamiseks ei piisa. Kohtade arv on piiratud. Eestist saavad osalemisvõimaluse 8 sisukaima taotluse esitanud organisatsiooni esindajat.

Praktiline info: Seminari töökeel on inglise keel. Korraldaja poolt kaetakse majutus- ja toitlustuskulu seminari ajal. Osalustasu ei ole. Vajadusel on võimalik taotleda transpordikulu katmist summas 23 eurot taotluse lahtris „participation grant“ (ei ole kohustuslik, taotluse saab esitada ka 0-summaga).

Kandideerimiseks palume hiljemalt 24. augustil 2022 täita taotlusvorm ning saata see aadressil eplus.kiirendi@harno.ee.

Taotlemise info ja taotlusvorm: https://eeagentuur.ee/projektitegijale/erasmus-kiirendi/

Kontaktseminari kodulehekülg: https://erasmusplus-contactseminar-estonia.org/programme