Menüü

Erasmus+ kontaktseminar “Enhancing Digital Competences in Education & Training”

Vaata kõiki tulevaid üritusi

Erasmus+ kontaktseminar “Enhancing Digital Competences in Education & Training”

Tallinn, Tallink Spa & Conference Hotel 19.09.2023 - 22.09.2023

Haridusvaldkonnale mõeldud seminari eesmärk on tutvuda digikompetentside arendamisest huvitatud Euroopa kolleegidega ning algatada projektiidee, mis peaks vormuma konkreetseks taotluseks 2024. aasta Erasmus+ koostööprojektide taotlusvooru.

Ootame osalema Erasmus+ koostööprojektides osalemisest huvitatud organisatsioonide esindajaid. Eeldame, et osalejad saavad panustada oma aega terve seminari vältel, sest vähemast projekti algatamiseks ei piisa. Kohtade arv on piiratud. Eestist saavad osalemisvõimaluse 8 (eelistatult igast haridusvaldkonnast 2) sisukaima taotluse esitanud organisatsiooni esindajat.

Praktiline info:

a)Seminari töökeel on inglise keel. b) Katame osaleja majutus- ja toitlustuskulu seminari ajal.  c) Osalustasu ei ole. Vajadusel on võimalik taotleda transpordikulu katmist summas 23 eurot taotluse lahtris „participation grant“ (ei ole kohustuslik, taotluse saab esitada ka 0-summaga).

Kandideerimiseks palume hiljemalt 31. mail 2023 täita taotlusvorm ning saata see e-posti aadressile eplus.kiirendi@harno.ee.

Taotlemise info ja taotlusvormi leiate Erasmus+ kiirendi kodulehelt.

Kontaktseminari kodulehekülg.

Vaata lisaks: uudis eelmisel aastal Tallinnas toimunud kontaktseminarist.

kontaktseminar Tallinnas