Menüü

Erasmus+ info- ja kontaktseminar – Media literacy as a key skill for modern life

Vaata kõiki tulevaid üritusi

Erasmus+ info- ja kontaktseminar – Media literacy as a key skill for modern life

Praha, Tšehhi 03.10.2022 - 05.10.2022

Seminar on mõeldud üldhariduskoolidele, kes õpetavad lapsi vanuses 11-16 eluaastat. Eelkõige oodatakse osalema juba kogenud või teemast väga huvitatud projektikoordinaatoreid, kes soovivad ellu via meediakirjaoskuse ja/või valeinfo vältimisega seotud Erasmus+ projekti.

Info on tänasel päeval kättesaadavam kui kunagi varem ajaloos. Sellega kaasnevad ühteaegu nii põnevad võimalused kui ka suured väljakutsed. Noored on eriti haavatavad valeinfo ja võltsuudiste poolt. Seminar keskendutakse valeinfoga seotud väljakutsetele ning sellele, kuidas läbi rahvusvahelise koostöö on võimalik murekohti leevendada.

Üritusel on suur rõhk osalejate vahel toimuvatel aruteludel ja töötubadel, kus jagatakse omavahel kogemusi ning arendatakse meediakirjaoskusega seotud projektiideid. Tutvustatakse ka Erasmus+ ja eTwinningu parimaid praktikaid ning toimuvad interaktiivsed töötoad valdkonna ekspertidega.

Praktiline info: seminar on ingliskeelne. Saabuma peaks 02. oktoobril, ärasõit 06. oktoobril. Korraldaja katab 4 ööd majutust, toitlustuse ja kultuuriprogrammi seminari toimumise ajal. Taotletav toetus seminaril osalemiseks on 555 eurot.

Ootame teie taotlusi sellel seminaril osalemiseks 21. juuniks 2022

NB! Üritusel osalemise taotlemiseks on vaja esitada taotlus digiallkirjastatud kujul vastaval alloleval lingil toodud juhistele!

Rohkem infot ürituse kohta SALTO veebilehel.