Menüü

Erasmus+ info- ja kontaktseminar – Education for greener future – the role of school in sparking climate awareness and enthusiasm

Vaata kõiki tulevaid üritusi

Erasmus+ info- ja kontaktseminar – Education for greener future – the role of school in sparking climate awareness and enthusiasm

Lahti, Soome 16.05.2022 - 18.05.2022

Seminar on mõeldud üld- ja alushariduse valdkonna haridusasutustele, kes soovivad omandada teadmisi jätkusuutliku arengu ja roheteemade põimimise võimalusest kooli igapäevatöösse.

Eesmärgiks on koos luua teadmisi õppeasutuse rollist kliimavaldkonnas teadlikkuse tõstmisest, omandada uusi teadmisi ning luua ühist võrgustikku.

Seminari korraldamisel on aluseks arusaam, et koolid mängivad kliimateadlikkuse tõstmises võtmerolli. Haridusvaldkond saab oluliselt panustada jätkusuutliku tuleviku loomisse ning valmistada õppijaid ette keskkonna mõistes vastutustundliku elustiili kohandamisel. Igaüks peaks omandama meie planeedi kaitsmiseks vajalikud teadmised, oskused ja hoiakud.

Osalema oodatakse haridusvaldkonna otsustajaid (kooli- ja lasteaiadirektorid, omavalitsuste spetsialistid, ministeeriumi esindajad), õpetajad (nii alus- kui ka põhihariduse valdkonnas), õpetajahariduse andjad (koolitajad, õppejõud).

Praktiline info: Seminar on ingliskeelne. Kohal peab olema 16. mai pealelõunal (üritus algab ühise õhtusöögi ja tutvumisõhtuga). Korraldaja katab ürituse toimumise ajal majutus- ja toidukulud. Taotletav toetus üritusel osalemiseks on 360 eurot.

Ootame teie taotlusi sellel seminaril osalemiseks 31. märtsiks 2022

Täpsem info taotluse esitamise ja kulude kompenseerimise kohta: https://eeagentuur.ee/projektitegijale/erasmus-kiirendi/ Rohkem infot ürituse kohta SALTO veebilehel.