Menüü

Alushariduse valdkonna seminar-õppevisiit – “Greening Primary Education”

Vaata kõiki tulevaid üritusi

Alushariduse valdkonna seminar-õppevisiit – “Greening Primary Education”

Kortrijk, Belgia 26.09.2022 - 29.09.2022

Seminar on mõeldud alushariduse asutuse pedagoogidele ja/või asutuse juhtidele ning asutustele, mis toetavad alushariduse organisatsioone kliima- ja keskkonnateadliku hariduse pakkumisel.

Õppevisiidi eesmärgiks on tutvustada Flandria piirkonna alushariduse asutuste kogemusi kliima- ja keskkonnateemade integreerimisel oma õppetegevustesse, omavalitsuse- ja riiklikku tugisüsteemi. Osalejatele nähakse ette ka piisavalt aega ja võimalusi oma kogemuste vahetamiseks ning koostööprojektide arutamiseks.

Praktiline info: Seminar toimub inglise keeles. Seminari toimumise kohta (Kortrijk) on võimalik saada rongiga Brüsseli lennujaamast (~1h40min). Kohal peab olema 26. septembril kell 16.30. Planeeritud ärasõit 30. septembril (üritus lõppeb 29. septembril kell 19). Korraldaja katab majutus- ja toitlustuskulu ürituse toimumise ajal.

Taotletav toetus selle ürituse puhul on 595 eurot.

Eestis osalejatele on ette nähtud 1 koht. Suurema huvi korral hinnatakse taotlusi osalejate motivatsiooni ja vajaduse põhjal (ehk siis palun kirjeldage taotlusvormis oma organisatsiooni vajadusi ja motivatsiooni võimalikult põhjalikult).

„NB! Üritusel osalemise taotlemiseks on vaja esitada taotlus digiallkirjastatud kujul vastaval alloleval lingil toodud juhistele!“

Ootame teie taotlusi sündmusel osalemiseks hiljemalt 22. juuniks 2022.