Menüü
Kolmapäev, 15. juuni 2022

Võõrkeeleõpetaja – septembris ootab Sind Tallinnas rahvusvaheline koolitus!

Tähistamaks Euroopa keeleõppe tunnuskirja veerandsaja aasta täitumist korraldab Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse Agentuur rahvusvahelise koolituse „Stepping up foreign language learning and teaching“. Koolitus toimub 26.-27. septembril Tallinna Ülikoolis.
Osalema on oodatud üldhariduskoolide keeleõpetajad ja keeleõppe projektidega seotud õpetajad ja koolitöötajad.

Esimene päev on pühendatud ettekannetele ning teiste osalejatega tuttavaks saamisele. Õhtul tähistame Euroopa keeleõppe tunnuskirja 25. sünnipäeva piduliku õhtusöögiga. Teisel päeval leiavad aset erinevad töötoad. Vaata ürituse kirjeldust ning esialgset päevakava sündmuse kodulehelt.

Koolituse programm on tasuta, kuid osalemiseks tuleb esitada Erasmus+ kiirendi taotlus.

Selleks: a) täida ära taotlus eesti või inglise keeles. Taotlusvormi leiad Erasmus+ kiirendi lehelt, kui kerid lehe allaotsa “taotlemispuuni”, saad vormi sealt alla laadida. Taotlusvormis ei ole vaja täita projektiidee lahtrit, sest see on mõeldud kontaktseminaridel osalejatele.

b) Palu oma asutuse allkirjaõiguslikul isikul (näiteks direktor) taotlus allkirjastada.

c) Vajadusel on võimalik taotleda transpordikulu katmist summas 23 eurot taotluse lahtris „participation grant“ (ei ole kohustuslik, taotluse saab esitada ka 0-summaga).

d) Saada taotlus hiljemalt 29. juunil e-posti eplus.kiirendi@harno.ee.

Majutuseks, mille katab osaleja, oleme teinud plokkbroneeringu Sokos Hotelli Viru (SGL toa hind on 69 eurot; TWIN toa hind 79 eurot). Majutussoovi korral peab toa broneerima hiljemalt 28.08.  Loomulikult võib valida ka muu majutusasutuse.

Juhend majutuse broneerimiseks.

Ootame rohket osavõttu!

Viimati uuendatud: 15.06.2022